19 września 2016

Nowy najemca w Parku Galaktyka we Wrocławiu

Grupa OpsTalent wynajęła ponad 700 mkw. w Parku Galaktyka, obiekcie zlokalizowanym w centrum dzielnicy Krzyki, oferującym powierzchnie handlowo – biurowe. Wśród najemców handlowych Galaktyki znajdują się Supermarket Piotr i Paweł, Apteka Pharmaplus oraz Fitness24seven.

OpsTalent wynajęła 712 mkw. powierzchni biurowej w Parku Galaktyka.

Grupa OpsTalent jest polsko-irlandzką firmą działającą w sektorze IT oraz nowoczesnych technologii w obszarze Obsługi Klienta. Tworzy rozwiązania IT szyte na miarę dla każdego (biznes, osoby indywidualne), od nowych pomysłów startupowych po zaawansowane rozwiązania CRM/ERP. OpsTalent buduje aplikacje webowe i mobilne, które wykorzystują najnowsze technologie i rozwiązania obecnie dostępne na rynku. W obszarze szeroko pojętej obsługi klienta OpsTalent wspiera firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz międzynarodowe korporacje, dostarczając rozwiązania, które łączą lokalizację, talent, proces i technologię zapewniając Partnerom biznesowym szeroką gamę usług w formacie wielokanałowym, mając na celu maksymalizację skuteczności realizowanych projektów.   

 „Park Galaktyka ze względu na swoją lokalizację jest nie tylko doskonałym miejscem na wygodne zakupy blisko domu, ale także na uruchomienie siedziby firmy. Ulica Ślężna to jedna z głównych arterii komunikacyjnych miasta, która zapewnia świetne połączenie zarówno z centrum, jak i z innymi dzielnicami Wrocławia.” - mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w NAPOLLO. „- Powierzchnia komercyjna Galaktyki jest tak zaprojektowana, aby ją łatwo zaadaptować zarówno na cele handlowe jak i biurowe. Do dyspozycji klientów i najemców jest wygodny parking, gdzie pierwsze 1,5h parkowania jest bezpłatne. Obecnie dysponujemy dwoma ostatnimi lokalami na parterze obiektu do wynajęcia.” – dodaje Dorota Beltrani. 

Strona startowa
O centrum
Aktualności
Plan centrum
Wynajem
Kontakt