HENDI i DPD w Galaktyce

Marka HENDI, oferująca profesjonalny sprzęt gastronomiczny, otwiera swój 5 salon w Polsce 18 grudnia tego roku w Parku Galaktyka we Wrocławiu. Na 12 grudnia zaplanowane jest uruchomienie w obiekcie oddziału miejskiego DPD Polska, czyli punktu nadań i odbiorów paczek o wysokim standardzie. Park Galaktyka, zlokalizowany w centrum dzielnicy Krzyki, oferuje powierzchnie handlowo – usługowe. Wśród najemców Galaktyki znajdują się m.in. Fitness24Seven i Grupa OpsTalent.

HENDI Polska jest częścią międzynarodowej Grupy HENDI zajmującej się od ponad 80 lat produkcją i handlem profesjonalnym wyposażeniem dla gastronomii w całej Europie, między innymi w Grecji, Rumunii, Wielkiej Brytanii, Austrii czy Holandii. Od 2017 roku spółka HENDI Polska stawia na rozwój sieci sprzedaży detalicznej, a rok 2018 kończy otwarciem piątego  sklepu firmowego w Parku Galaktyka.  Na powierzchni 500 metrów kwadratowych oprócz szeroko przedstawionej oferty asortymentu  HENDI znajdzie się również showroom marki GRAFEN wraz z kuchnią pokazową, oferta firmy Fine Dine, towary marki Revolution oraz wyselekcjonowane noże kucharskie najlepszych światowych marek. Klienci to nie tylko odbiorcy instytucjonalni, sektor HoReCa – hotele, restauracje, catering ale również indywidualni pasjonaci gotowania.

Do grona najemców Parku Galaktyka dołączyła również firma DPD Polska, lider krajowego rynku kurierskiego. 12 grudnia w obiekcie uruchomiony zostanie oddział miejski firmy DPD Polska, który różni się od standardowych placówek DPD Pickup większym zakresem procesów operacyjnych oraz wyższym standardem wystroju wnętrz. W oddziałach miejskich można z łatwością nadać i odebrać paczkę. Oferta obejmuje także wiele usług dodatkowych, w tym ubezpieczenie przesyłki, wysyłkę za granicę czy usługę za pobraniem. Do punktu kierowane są również przesyłki na życzenie odbiorcy. Ponadto trafiają tam przesyłki po nieudanej próbie doręczenia przez kuriera. W wybranych oddziałach miejskich instalowane są dodatkowo m.in. przymierzalnie, w których konsumenci mogą przymierzyć zamówioną garderobę i w razie potrzeby od razu nadać zwrot.

„- Park Galaktyka ze względu na swoją lokalizację jest nie tylko doskonałym miejscem na wygodne zakupy, ale także na działalność biurową czy specjalistyczne serwisy. Ulica Ślężna to jedna z głównych arterii komunikacyjnych miasta, która zapewnia świetny dojazd z różnych części miasta, w tym ze ścisłego centrum jak i z południa Wrocławia”. - mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w NAPOLLO. „- Powierzchnia komercyjna Galaktyki jest tak zaprojektowana, aby ją łatwo zaadaptować na różne potrzeby biznesowe. Dodatkowym atutem jest wygodny parking przed budynkiem oraz dogodny dojazd do obiektu środkami komunikacji miejskiej z przystankami bezpośrednio przed Galaktyką”. – dodaje Dorota Beltrani.

Park handlowy Galaktyka złożony jest z dwóch budynków i dysponuje ponad 5000 mkw. powierzchni najmu. Został uruchomiony pod koniec 2014 roku, a od 2016 roku jego właścicielem jest firma NAPOLLO. Galaktyka usytuowana jest w centrum wrocławskiej dzielnicy Krzyki, przy ul. Ślężnej 130-134.

Strona startowa
O centrum
Aktualności
Plan centrum
Wynajem
Kontakt